ورزشی

زندگینامه فوتبالیست های معروف,اخرین نقل و انتقالات فوتبال ایران در اغاز فصل ها,ن

یاوری: جام حذفی رمق تیم‌ها را گرفته است | کی‌روش به حرف من فقط خندید

سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی گفت: برگزاری جام حذفی در نیم‌فصل رمق تیم‌ها را گرفته است.

محمود یاوری در مورد دیدار روز سه‌شنبه با ذوب‌آهن اظهار داشت: با برگزاری جام حذفی در نیم‌فصل رمق تیم‌ها گرفته شده است و بازیکنان خسته شده‌اند. بازی‌ها هم که قرار است 5 روز 5 روز برگزار شود. نمی‌دانم چگونه باید بدن بازیکنان را روی فرم نگه داریم. اصلا فرمی برای آنها باقی نمانده است، نه به آن بی‌نمکی نیم‌فصل اول و نه به این شوری در نیم‌فصل دوم. هرچند ظلم یکسان نوعی عدل است.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید، گفت: چند بازیکن جوان آورده‌ایم، حسین کاظمی را هم جذب کرده‌ایم که سابقه ملی دارد و در تیم‌های بزرگ بازی کرده است. یکی دو بازیکن خارجی هم شاید جذب کنیم، شرایط خوبی داریم.

سرمربی فجرسپاسی در مورد جدایی چند بازیکن از این تیم در نیم‌فصل گفت: فوتبال نوعی صنعت، هنر و تجارت است. شاید نوعی کاسبی است، اما می‌خواهم به تیم‌های دیگر بگویم کمی هم به دنبال سازندگی بروید، سازندگی بازیکن هم لذت دارد.

یاوری در مورد بازی با ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن تیم پرمهره‌ای است و می‌تواند یک تیم کامل باشد. شاید از خوش‌شانسی ما است که هنوز این مهره‌ها با هم هماهنگ نشده‌اند.

یاوری در مورد اخراج مربیان پرتغالی از باشگاه‌های ایران، گفت: یک روز به هتل المپیک رفتم، تیم ما در آنجا اردو داشت. تمام مربیان پرتغالی دور هم جمع بودند، با آنها خوش و بش کردم و به کی‌روش گفتم «زمانی مربیان کروات به فوتبال ما آمدند ولی هیچ کاری نتوانستند بکنند، باید ببینیم شما پرتغالی‌ها چه کاری برای فوتبال ما می‌توانید انجام دهید» که کی‌روش در جواب من فقط خندید. حالا دیدیم و باز هم این دیدن در مورد مربیان پرتغالی ادامه خواهد داشت.

وی در مورد اینکه یعنی زمان تغییر کی‌روش هم رسیده است، گفت: من وارد این بحث نمی‌شوم
+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم دی ۱۳۹۱ساعت 10:6  توسط کامیاب صدیقی  |